Перейти до основного вмісту

  • УКР
  • РУС

 logo

Неділя, Серпень 10, 2025 - 03:14
  • Головна
  • Програмне забезпечення
  • Завантаження
  • Форум
  • Курси валют
  • Єдине вікно для міжнародної торгівлі
  • Партнери
  • Про компанію
  • Контакти

Ви є тут

Головна

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

12.11.12 N 15/1-15.2-2/2071-ЕП

 

Департамент митних iнформацiйних технологiй та статистики


     Iнформуємо Вас, що наказом Мiнiстерства фiнансiв України вiд 17 вересня 2012 року N 998 "Про затвердження Класифiкатора додаткової iнформацiї, необхiдної для iдентифiкацiї товарiв, що вноситься до електронного iнвойсу, який додається до митної декларацiї, заповненої на бланку єдиного адмiнiстративного документа", зареєстрований в Мiнiстерствi юстицiї України 05 жовтня 2012 року за N 1691/22003 (далi - Наказ N 998), для товару за кодом УКТЗЕД 2208906900 передбачено внесення до електронного iнвойсу додаткової iнформацiї щодо марки товару (код виду додаткової iнформацiї - 101).

     Для вищезазначеного товару Наказом N 998 встановлено наступнi варiанти заповнення додаткової iнформацiї "520, 891, 892, 893, 894, 901".

     Разом з тим, серед перелiчених варiантiв заповнення додаткової iнформацiї вiдсутнiй варiант "0" - немає даних.

     Наказом Мiнiстерства фiнансiв України вiд 30 травня 2012 року N 651 "Про затвердження Порядку заповнення митних декларацiй на бланку єдиного адмiнiстративного документа" (далi - Наказ N 651) при заповненнi графи 31 митної декларацiї встановлено наступне:

     "Якщо Декларант не володiє iнформацiєю про характеристику товару, передбачену формою "електронного iнвойсу" (крiм необхiдної для iдентифiкацiї та/або класифiкацiї товарiв iнформацiї, передбаченої законодавством), або володiє iнформацiєю про вiдсутнiсть у товару вiдповiдної характеристики (наприклад, торговельної марки), у вiдповiдному полi "електронного iнвойсу" зазначається "нема даних". Якщо торговельна марка вiдсутня у класифiкаторi торговельних марок, зазначається "Iнша".

     Враховуючи зазначене, просимо, у разi якщо у декларанта вiдсутнi вiдомостi щодо торговельної марки товару, забезпечити можливiсть внесення до електронного iнвойсу для товару за кодом УКТЗЕД 2208906900 варiанту заповнення додаткової iнформацiї "0", як це передбачено положеннями Наказу N 651.

     Вiдповiднi змiни до Наказу N 998 будуть внесенi у встановленому законодавством порядку.

Директор Департаменту митних платежiв В.В.Зварич

Головне меню

  • Головна
  • Програмне забезпечення
  • Завантаження
  • Форум
  • Курси валют

Навігатор ЗЕД

  • База документів
  • Каталог документів
  • Добірка документів
  • Українська класифікація товарів ЗЕД
  • Єдиний список товарів подвійного використання
  • Класифікаційні рішення ДМСУ
  • Середня розрахункова вартість товарів згідно УКТЗЕД
  • Довідка по товару УКТЗЕД
  • Митний калькулятор
  • Митний калькулятор для громадян (М16)
  • Розрахунок імпорта автомобіля

Інформаційна підтримка

  • Електронне декларування
  • NCTS Фаза 5
  • Єдине вікно для міжнародної торгівлі
  • Час очікування в пунктах пропуску
  • Перевірити ВМД
  • Митний кодекс України
  • Кодекси України
  • Довідкові матеріали
  • Архів новин
  • Обговорення законопроектів
  • Віддалений контроль ВМД
  • Перелік тестових завдань
  • Поширені питання
  • Реклама на сайті
Copyright © 2025 НТФ «Інтес» Всі права збережено.
Підтримка: support@qdpro.com.ua