Перейти до основного вмісту

  • УКР
  • РУС

 logo

Неділя, Травень 18, 2025 - 22:33
  • Головна
  • Програмне забезпечення
  • Завантаження
  • Форум
  • Курси валют
  • Єдине вікно для міжнародної торгівлі
  • Партнери
  • Про компанію
  • Контакти

Ви є тут

Головна

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

вiд 05.03.2012 р. N 11.1/4-20/2547

 

Аудиторськiй палатi України


Щодо добровiльної сплати митних платежiв до бюджету

     З метою посилення взаємодiї у вирiшеннi спiльних завдань з захисту економiчних iнтересiв держави, забезпечення повноти, своєчасностi надходження коштiв до держбюджету та належного контролю з боку податкових та митних органiв за дотриманням податкового законодавства платниками податкiв 02.08.2010 мiж Державною податковою адмiнiстрацiєю України та Державною митною службою України було укладено Протокол погодження реквiзитiв, форми та строкiв надання iнформацiї Державною податковою адмiнiстрацiєю України до Державної митної служби України N 22 (далi - Протокол N 22). У зв'язку з набранням чинностi Податковим кодексом України, пiдзаконними нормативними актами, а також у зв'язку iз здiйсненням Державною податковою службою України функцiй i повноважень Державної податкової адмiнiстрацiї України 23.12.2011 Протокол N 22 було затверджено в новiй редакцiї.

     За Протоколом N 22 щоквартально Держмитслужба отримує наявну в iнформацiйних ресурсах ДПС України iнформацiю, зазначену суб'єктами зовнiшньоекономiчної дiяльностi у податкових декларацiях з податку на прибуток пiдприємства, стосовно конкретних елементiв, що повиннi формувати частину вартостi товарiв для митних цiлей, зокрема роялтi, фрахту, iнжинiрингу, витрат на страхування тощо.

     Звiрка даних митного оформлення товарiв з даними, якi в порядку обмiну iнформацiєю були отриманi Держмитслужбою вiд ДПС України, засвiдчила, що ряд платникiв податкiв систематично ухиляється вiд оподаткування i це веде до того, що додаткове податкове навантаження лягає на законослухняних суб'єктiв зовнiшньоекономiчної дiяльностi.

     Наразi Держмитслужба запропонувала несумлiнним платникам податкiв добровiльно сплатити податки до бюджету в строк до 01.04.2012 з 3 % штрафними санкцiями як таким, що прозвiтують про ненавмиснi помилки пiд час сплати податкiв.

     Проте у разi несплати податкiв до 01.04.2012 митнi органи залишають за собою право з початку квiтня поточного року розпочати широкомасштабну кампанiю з проведення вiдповiдних перевiрок несумлiнних платникiв податкiв з метою недопущення порушення ними законодавства України з питань митної справи. При цьому до компанiй, чиї помилки будуть виявленi митними органами за наслiдками контрольно-перевiрочних заходiв, застосовуватимуться штрафнi санкцiї вiд 25 % до 50 %.

     Вищевказана позицiя Держмитслужби висвiтлена на офiцiйному веб-сайтi в мережi Iнтернет (www.customs.gov.ua).

     Зважаючи на викладене, пропонуємо поiнформувати аудиторiв (аудиторськi фiрми) про вищевказану позицiю Держмитслужби.

Заступник Голови Служби С. Д. Дериволков

Головне меню

  • Головна
  • Програмне забезпечення
  • Завантаження
  • Форум
  • Курси валют

Навігатор ЗЕД

  • База документів
  • Каталог документів
  • Добірка документів
  • Українська класифікація товарів ЗЕД
  • Єдиний список товарів подвійного використання
  • Класифікаційні рішення ДМСУ
  • Середня розрахункова вартість товарів згідно УКТЗЕД
  • Довідка по товару УКТЗЕД
  • Митний калькулятор
  • Митний калькулятор для громадян (М16)
  • Розрахунок імпорта автомобіля

Інформаційна підтримка

  • Електронне декларування
  • NCTS Фаза 5
  • Єдине вікно для міжнародної торгівлі
  • Час очікування в пунктах пропуску
  • Перевірити ВМД
  • Митний кодекс України
  • Кодекси України
  • Довідкові матеріали
  • Архів новин
  • Обговорення законопроектів
  • Віддалений контроль ВМД
  • Перелік тестових завдань
  • Поширені питання
  • Реклама на сайті

Дошка оголошень

Пропонуємо послуги:
  • Митний брокер мп Ковель 0679537199 - супровід та всі види оформлення
Copyright © 2025 НТФ «Інтес» Всі права збережено.
Підтримка: support@qdpro.com.ua