Перейти до основного вмісту

  • УКР
  • РУС
 logo
П'ятниця, Вересень 5, 2025 - 06:53
  • Головна
  • Програмне забезпечення
  • Завантаження
  • Форум
  • Курси валют
  • Єдине вікно для міжнародної торгівлі
  • Партнери
  • Про компанію
  • Контакти

Ви є тут

Головна » Форуми » Загальні питання про декларування товарів

Новый бланк заявления в СЭС

С 22.06.09 меняеться форма заявления в отдел СЭС.На их сайте не нашла.Кто знает где можна посмотреть - дайте ссылку.Спасибо.

Таможенный Брокер: нд, Червень 21, 2009 22:59    3
Коментарі
Картинка користувача Анна.

Анна: пн, Червень 22, 2009 13:36

в папке "для пидприэмцив" есть Інформація для імпортерів про проведення медико – санітарного контролю вантажів, що імпортуються,скачайте и вставте в фирменный бланк

Картинка користувача Анна.

Анна: пн, Червень 22, 2009 13:40

в папке "для пидприэмцив" - Санітарно-гігієнічна експертиза - Зразок бланку на проведення медико-санітарного контролю (огляду) вантажу, що надійшов по імпорту

Картинка користувача Александр.

Александр: пн, Червень 22, 2009 21:08

Бланк установи (організації) з повним зазначенням реквізитів вих. № від У відділ санітарно-епідеміологічної експертизи Київської міськСЕС Прошу провести медико-санітарний контроль (огляд) вантажу, що надійшов по імпорту на митну територію ( назва вантажу ) що надійшов з ( назва, адреса відправника ) код товару за УКТ ЗЕД: ( вказувати всі коди ) в кількості: ( вага ; кількість місць) транспортний засіб: (держ. номер транспортного засобу, контейнера) Даний вантаж ввозиться з метою: Додаток: ( Перелік документів, що представлені до розгляду ) 1. Облікова картка акредитації на митниці (вказати) 2. Товаросупровідний документ * 3. Рахунок-фактура * 4. Висновок ДСЕЕ (реєстраційне посвідчення, свідоцтво про державну реєстрацію)* 5. Ветеринарне свідоцтво України форми 2 (для товарів, підконтрольних державній службі ветерино-санітарного контролю)* 6. Документ, що підтверджує країну – виробника товару (для товарів 1-24 групи – обов’язково, для інших – при необхідності)* 7. Договір, контракт поставки товару (вказати) 8. Санітарний паспорт на транспортний засіб (для продуктів харчування, підконтрольних санепідслужбі) 9. Інші документи, що надаються для розгяду в залежності від виду товару (вказати). Директор М.П. _________________________ ( П.І.Б. керівника, підпис ) (Примітка: *- документи копії, яких надаються обов’язково. - документ подається в друкованому вигляді)

Коментувати

Головне меню

  • Головна
  • Програмне забезпечення
  • Завантаження
  • Форум
  • Курси валют

Навігатор ЗЕД

  • База документів
  • Каталог документів
  • Добірка документів
  • Українська класифікація товарів ЗЕД
  • Єдиний список товарів подвійного використання
  • Класифікаційні рішення ДМСУ
  • Середня розрахункова вартість товарів згідно УКТЗЕД
  • Довідка по товару УКТЗЕД
  • Митний калькулятор
  • Митний калькулятор для громадян (М16)
  • Розрахунок імпорта автомобіля

Інформаційна підтримка

  • Електронне декларування
  • NCTS Фаза 5
  • Єдине вікно для міжнародної торгівлі
  • Час очікування в пунктах пропуску
  • Перевірити ВМД
  • Митний кодекс України
  • Кодекси України
  • Довідкові матеріали
  • Архів новин
  • Обговорення законопроектів
  • Віддалений контроль ВМД
  • Перелік тестових завдань
  • Поширені питання
  • Реклама на сайті
Copyright © 2025 НТФ «Інтес» Всі права збережено.
Підтримка: support@qdpro.com.ua