Перейти до основного вмісту

  • УКР
  • РУС

 logo

Вівторок, Січень 13, 2026 - 22:29
  • Головна
  • Програмне забезпечення
  • Завантаження
  • Форум
  • Курси валют
  • Єдине вікно для міжнародної торгівлі
  • Партнери
  • Про компанію
  • Контакти

Ви є тут

Головна

ПРАВЛIННЯ НАЦIОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

вiд 30 грудня 2025 року N 166


Про внесення змiн до постанови Правлiння Нацiонального банку України вiд 24 лютого 2022 року N 18

     Вiдповiдно до статей 7, 15, 56 Закону України "Про Нацiональний банк України", з метою визначення особливостей функцiонування грошово-кредитного та валютного ринкiв в умовах воєнного стану Правлiння Нацiонального банку України постановляє:

     1. Унести до постанови Правлiння Нацiонального банку України вiд 24 лютого 2022 року N 18 "Про роботу банкiвської системи в перiод запровадження воєнного стану" (зi змiнами) такi змiни:

     1) пункт 1215 доповнити новим пiдпунктом такого змiсту:

     "32) на рахунках клiєнта-резидента, який має статус резидента Дефенс Сiтi вiдповiдно до Закону України "Про нацiональну безпеку України" та включений до реєстру Дефенс Сiтi, за умови, що такi кошти розмiщенi на рахунках клiєнта як кошти цiльового фiнансування та отриманi на пiдставi договорiв про надання гранту, кредитного договору або договору позики, укладених з iноземними експортно-кредитними агентствами, iноземними державами, мiжнародними (мiжурядовими) органiзацiями, а також використовуються для розвитку новiтнiх технологiй, виготовлення товарiв, виконання робiт i надання послуг оборонного призначення та подвiйного використання, для закупiвлi, модернiзацiї або створення обладнання, призначеного для їх розроблення або виробництва.";

     2) пункт 14 пiсля пiдпункту 6 доповнити новим пiдпунктом 61 такого змiсту:

     "61) на пiдставi окремих дозволiв (рiшень) Нацiонального банку України, якi Нацiональний банк України може прийняти на пiдставi звернень Мiнiстерства оборони України щодо здiйснення валютних операцiй юридичних осiб - резидентiв Дефенс Сiтi, пов'язаних з реалiзацiєю мiжнародних мiжвiдомчих угод та/або для формування/придбання частки участi в статутних капiталах юридичних осiб-нерезидентiв, за умови, що прийняття такого дозволу (рiшення) не перешкоджатиме виконанню Нацiональним банком України основної функцiї iз забезпечення стабiльностi грошової одиницi України та в межах її виконання дотриманню прiоритетностi цiлей iз досягнення та пiдтримки цiнової стабiльностi в державi, забезпечення сприяння фiнансовiй стабiльностi, надiйностi та стабiльностi функцiонування банкiвської системи, макрофiнансовiй стiйкостi в перiод дiї воєнного стану та/або узгоджуватиметься зi стратегiєю пом'якшення валютних обмежень, переходу до бiльшої гнучкостi обмiнного курсу та повернення до iнфляцiйного таргетування, яка затверджується окремим рiшенням Правлiння Нацiонального банку України.

     Звернення Мiнiстерства оборони України повинно бути пiдписано керiвником державного органу або особою, яка виконує його обов'язки, та мiстити iнформацiю, зазначену в абзацах третьому - восьмому пiдпункту 6 пункту 14 цiєї постанови.

     Для розгляду питання про видачу окремого дозволу (рiшення) до Нацiонального банку України подається повiдомлення (лист), визначене (визначений) в абзацi дев'ятому пiдпункту 6 пункту 14 цiєї постанови;".

     2. Постанова набирає чинностi з дня, наступного за днем її офiцiйного опублiкування.

Голова Андрiй ПИШНИЙ

Головне меню

  • Головна
  • Програмне забезпечення
  • Завантаження
  • Форум
  • Курси валют

Навігатор ЗЕД

  • База документів
  • Каталог документів
  • Добірка документів
  • Українська класифікація товарів ЗЕД
  • Єдиний список товарів подвійного використання
  • Класифікаційні рішення ДМСУ
  • Середня розрахункова вартість товарів згідно УКТЗЕД
  • Довідка по товару УКТЗЕД
  • Митний калькулятор
  • Митний калькулятор для громадян (М16)
  • Розрахунок імпорта автомобіля

Інформаційна підтримка

  • Електронне декларування
  • NCTS Фаза 5
  • Єдине вікно для міжнародної торгівлі
  • Час очікування в пунктах пропуску
  • Перевірити ВМД
  • Митний кодекс України
  • Кодекси України
  • Довідкові матеріали
  • Архів новин
  • Обговорення законопроектів
  • Віддалений контроль ВМД
  • Перелік тестових завдань
  • Поширені питання
  • Реклама на сайті
Copyright © 2026 НТФ «Інтес» Всі права збережено.
Підтримка: support@qdpro.com.ua