Перейти до основного вмісту

  • УКР
  • РУС

 logo

Вівторок, Вересень 2, 2025 - 17:37
  • Головна
  • Програмне забезпечення
  • Завантаження
  • Форум
  • Курси валют
  • Єдине вікно для міжнародної торгівлі
  • Партнери
  • Про компанію
  • Контакти

Ви є тут

Головна
Документ скасований: Лист ДМСУ (до 2012) № 11/9-10.35/9451-ЕП від 02.10.2009

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

вiд 19.04.2004 р. N 25/4-41.16/4817-ЕП

 

Начальникам регiональних митниць
Начальникам митниць
Начальнику Управлiння iнформацiйного забезпечення та митної статистики


Щодо надання роз'яснень

     Повiдомляємо, що пiд час проведення вибiркової перевiрки правильностi заповнення граф електронних копiй ВМД, оформлених при здiйсненнi експортних операцiй в межах договорiв про спiльну дiяльнiсть (далi - договори), виявлено, що при заповненнi графи 2 "Вiдправник/Експортер", а саме у третьому елементi iдентифiкацiйного номера в деяких випадках зазначається податковий номер платника податку, присвоєний договору, а не код ЄДРПОУ вiдправника вантажу. Подiбнi випадки виявленi при митному оформленнi експортних операцiй: на Чернiгiвськiй митницi - вiдправник НГВУ "Чернiгiвнафтогаз" за договором про спiльну дiяльнiсть N 35/4 (ВМД: N 10204/3/30003, N 10204/3/30005, N 10204/3/30008); на Чорноморськiй регiональнiй та Миколаївськiй митницях - вiдправник ДП НАК "Надра України" "Чернiгiвнафтогазгеологiя" з ЗАТ "ГАЗ-МДС" на пiдставi договору про спiльну дiяльнiсть (ВМД: N 50000/3/203586, N 50000/3/12855, N 50000/3/14857, N 50401/3/222).

     У зв'язку з цим та враховуючи вимоги Iнструкцiї про порядок заповнення вантажної митної декларацiї, затвердженої наказом Державної митної служби України вiд 9 липня 1997 року N 307 (зi змiнами та доповненнями), пропонуємо графи 2, 8, 9 ВМД у випадках, якщо до них мають заноситись вiдомостi про особу - сторону договору про спiльну дiяльнiсть, заповнювати в такому порядку:

     - порядковий номер платника податку, присвоєний договору органами Державної податкової адмiнiстрацiї України, - у правому верхньому кутку;

     - найменування та мiсцезнаходження резидента, що призначений учасниками договору вiдповiдальним за утримання та внесення податкiв до бюджету пiд час виконання договору;

     - iдентифiкацiйний номер резидента, що призначений учасниками договору вiдповiдальним за утримання та внесення податкiв до бюджету пiд час виконання договору, який сформований за схемою, наведеною в додатку 1 до Iнструкцiї про порядок заповнення вантажної митної декларацiї, в тому числi, в третьому елементi якого зазначається iдентифiкацiйний код (код за ЄДРПОУ або ДРФОУ резидента, що призначений учасниками договору вiдповiдальним за утримання та внесення податкiв до бюджету пiд час виконання договору).

     Враховуючи зазначене, начальникам митниць взяти пiд особистий контроль перевiрку правильностi заповнення вищезазначених граф ВМД при митному оформленнi зовнiшньоекономiчних операцiй, здiйснених в межах договорiв, у вiдповiдностi до наданих вище роз'яснень.

Заступник Голови Служби А. Войцещук

Головне меню

  • Головна
  • Програмне забезпечення
  • Завантаження
  • Форум
  • Курси валют

Навігатор ЗЕД

  • База документів
  • Каталог документів
  • Добірка документів
  • Українська класифікація товарів ЗЕД
  • Єдиний список товарів подвійного використання
  • Класифікаційні рішення ДМСУ
  • Середня розрахункова вартість товарів згідно УКТЗЕД
  • Довідка по товару УКТЗЕД
  • Митний калькулятор
  • Митний калькулятор для громадян (М16)
  • Розрахунок імпорта автомобіля

Інформаційна підтримка

  • Електронне декларування
  • NCTS Фаза 5
  • Єдине вікно для міжнародної торгівлі
  • Час очікування в пунктах пропуску
  • Перевірити ВМД
  • Митний кодекс України
  • Кодекси України
  • Довідкові матеріали
  • Архів новин
  • Обговорення законопроектів
  • Віддалений контроль ВМД
  • Перелік тестових завдань
  • Поширені питання
  • Реклама на сайті
Copyright © 2025 НТФ «Інтес» Всі права збережено.
Підтримка: support@qdpro.com.ua