Перейти до основного вмісту

  • УКР
  • РУС

 logo

Четвер, Липень 24, 2025 - 10:19
  • Головна
  • Програмне забезпечення
  • Завантаження
  • Форум
  • Курси валют
  • Єдине вікно для міжнародної торгівлі
  • Партнери
  • Про компанію
  • Контакти

Ви є тут

Головна

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

21.03.2008 N 35/2-604-ЕП

 

Начальникам реґiональних митниць
Начальникам митниць


Щодо застосування спецiальних санкцiй

     Повiдомляємо, що наказами Мiнекономiки України вiд 06.03.2008 N 102/110, N 102/111, N 102/112, N 102/113 застосованi, згiдно зi статтею 37 Закону України "Про зовнiшньоекономiчну дiяльнiсть", спецiальнi санкцiї - iндивiдуальний режим лiцензування та тимчасове зупинення зовнiшньоекономiчної дiяльностi до суб'єктiв господарської дiяльностi (як українських, так i iноземних) за порушення чинного законодавства України, що регулює зовнiшньоекономiчну дiяльнiсть.

     Направляємо для керiвництва та використання в роботi зазначенi накази Мiнекономiки України.

     Повiдомляємо, що розгляд зовнiшньоекономiчних контрактiв i видача разових лiцензiй на право здiйснення зовнiшньоекономiчних операцiй українськими суб'єктами ЗЕД та iноземними суб'єктами господарювання, до яких застосовано iндивiдуальний режим лiцензування зовнiшньоекономiчної дiяльностi, здiйснюється в межах компетенцiї, передбаченої Положенням про порядок видачi разових (iндивiдуальних) лiцензiй, затвердженим наказом Мiнекономiки вiд 17.04.2000 N 47.

     Начальникам регiональних митниць, митниць взяти пiд особливий контроль дiяльнiсть суб'єктiв господарської дiяльностi (як українських, так i iноземних), до яких застосована спецiальна санкцiя - тимчасове зупинення зовнiшньоекономiчної дiяльностi, з метою недопущення митного оформлення на перiод дiї зазначеної санкцiї.

     Водночас, iнформуємо, що пiд час опрацювання наказу Мiнекономiки вiд 06.03.2008 N 102/113 виявлено невiдповiднiсть, коду ДРФОУ 2460019015 суб'єкта ЗЕД ПП Федорчук Юрiй Миколайович, зазначеного в додатку N 1 до цього наказу, коду ДРФОУ 2460019815 за яким цей суб'єкт ЗЕД перебуває на облiку в митних органах та який зазначений у свiдоцтвi про державну реєстрацiю.

     Враховуючи вищевикладене, до отримання додаткових повiдомлень вiд Держмитслужби, для цiлей контролю за застосуванням спецiальної санкцiї використовувати коди ДРФОУ 2460019015, 2460019815 та повнi реквiзити суб'єкта ЗЕД.

     Додатки:
     1. перелiк пiдприємств в електронному виглядi знаходиться у файлi 110_113.xls.
     2. копiї наказiв Мiнекономiки України вiд 06.03.2008 N 102/110, N 102/111, N 102/112, N 102/113 (тiльки в паперовому виглядi).

Заступник директора Департаменту митної статистики - начальник вiддiлу С.М.Литвин

Головне меню

  • Головна
  • Програмне забезпечення
  • Завантаження
  • Форум
  • Курси валют

Навігатор ЗЕД

  • База документів
  • Каталог документів
  • Добірка документів
  • Українська класифікація товарів ЗЕД
  • Єдиний список товарів подвійного використання
  • Класифікаційні рішення ДМСУ
  • Середня розрахункова вартість товарів згідно УКТЗЕД
  • Довідка по товару УКТЗЕД
  • Митний калькулятор
  • Митний калькулятор для громадян (М16)
  • Розрахунок імпорта автомобіля

Інформаційна підтримка

  • Електронне декларування
  • NCTS Фаза 5
  • Єдине вікно для міжнародної торгівлі
  • Час очікування в пунктах пропуску
  • Перевірити ВМД
  • Митний кодекс України
  • Кодекси України
  • Довідкові матеріали
  • Архів новин
  • Обговорення законопроектів
  • Віддалений контроль ВМД
  • Перелік тестових завдань
  • Поширені питання
  • Реклама на сайті
Copyright © 2025 НТФ «Інтес» Всі права збережено.
Підтримка: support@qdpro.com.ua