Перейти до основного вмісту

  • УКР
  • РУС

 logo

Неділя, Травень 18, 2025 - 05:55
  • Головна
  • Програмне забезпечення
  • Завантаження
  • Форум
  • Курси валют
  • Єдине вікно для міжнародної торгівлі
  • Партнери
  • Про компанію
  • Контакти

Ви є тут

Головна

МIНIСТЕРСТВО ЕКОНОМIКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

вiд 25 квiтня 2006 року N 102/148


Про застосування спецiальної санкцiї - iндивiдуального режиму лiцензування зовнiшньоекономiчної дiяльностi до суб'єкта зовнiшньоекономiчної дiяльностi України

     За порушення ст. 2 Закону України "Про зовнiшньоекономiчну дiяльнiсть" (зi змiнами та доповненнями) та пов'язаних з ним законiв України (ст. 6 Закону України "Про податок на додану вартiсть") за проведення дiй, якi можуть зашкодити iнтересам нацiональної економiчної безпеки, вiдповiдно до Положення про порядок застосування до суб'єктiв зовнiшньоекономiчної дiяльностi України та iноземних суб'єктiв господарської дiяльностi спецiальних санкцiй, передбачених ст. 37 Закону України "Про зовнiшньоекономiчну дiяльнiсть", затвердженого наказом Мiнiстерства економiки України вiд 17.04.2000 р. N 52 (реєстр. Мiн'юсту вiд 05.05.2000 р. за N 260/4481), iз змiнами та доповненнями, внесеними наказом Мiнекономiки України вiд 01.11.2000 р. N 233 (реєстр. Мiн'юсту вiд 17.11.2000 р. за N 835/5056), наказами Мiнiстерства економiки та з питань європейської iнтеграцiї України вiд 08.10.2001 р. N 226 (реєстр. в Мiн'юстi 10.10.2001 р. за N 873/6064), вiд 22.09.2003 р. N 260 (реєстр. в Мiн'юстi 25.09.2003 р. за N 843/8164) та Мiнекономiки України вiд 13.12.2005 р. N 497 (реєстр. в Мiн'юстi 10.01.2006 р. за N 3/11877), на пiдставi подання Державної податкової адмiнiстрацiї України вих. вiд 21.03.2006 р. N 3255/5/22-6016, вх. вiд 23.03.2006 р. N 46/1694, наказую:

     1. Вiдповiдно до ст. 37 Закону України "Про зовнiшньоекономiчну дiяльнiсть", починаючи з 10 травня 2006 року, застосувати спецiальну санкцiю - iндивiдуальний режим лiцензування зовнiшньоекономiчної дiяльностi до суб'єкта зовнiшньоекономiчної дiяльностi України згiдно з додатком N 1 до цього наказу.

     2. Розгляд зовнiшньоекономiчних контрактiв та видачу лiцензiй на проведення зовнiшньоекономiчних операцiй суб'єкта зовнiшньоекономiчної дiяльностi, вказаного у додатку до цього наказу, здiйснювати вiдповiдно до Положення про порядок видачi разових (iндивiдуальних) лiцензiй, затвердженого наказом Мiнiстерства економiки України вiд 17.04.2000 р. N 47.

     3. Вiддiлу контролю за зовнiшньоекономiчною дiяльнiстю (Жижко О. А.) в установленому порядку довести цей наказ до Державної митної служби України, Державної податкової адмiнiстрацiї України, Нацiонального банку України, Головного управлiння з питань європейської iнтеграцiї, зовнiшнiх зносин та залучення iнвестицiй Донецької обласної державної адмiнiстрацiї та Державного iнформацiйно-аналiтичного центру монiторингу зовнiшнiх товарних ринкiв.

     4. Державному iнформацiйно-аналiтичному центру монiторингу зовнiшнiх товарних ринкiв (Клiточенко Т. М.) забезпечити розмiщення iнформацiї щодо застосування спецiальної санкцiї до суб'єкта зовнiшньоекономiчної дiяльностi на WEB-сторiнцi комп'ютерної мережi Internet.

     5. Головному управлiнню з питань європейської iнтеграцiї, зовнiшнiх зносин та залучення iнвестицiй Донецької обласної державної адмiнiстрацiї (Кислицин В. О.) довести цей наказ до зазначеного в додатку N 1 суб'єкта зовнiшньоекономiчної дiяльностi України.

     6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора Департаменту зовнiшньоекономiчної полiтики В. Андрiящука.

Заступник Мiнiстра економiки України А. Березний

 

Додаток N 1
до наказу Мiнiстерства економiки України
вiд 25 квiтня 2006 р. N 102/148

Суб'єкт зовнiшньоекономiчної дiяльностi України, до якого застосовано спецiальну санкцiю - iндивiдуальний режим лiцензування зовнiшньоекономiчної дiяльностi

N Назва резидента Область Адреса резидента Код ЄДРПОУ Донарахована сума податку на додану вартiсть у зв'язку з встановленням псевдоекспорту (тис. грн.) Зменшено заявлену до вiдшкодування суму ПДВ у зв'язку з встановленням псевдоекспорту (тис. грн.) Назва нерезидента Адреса нерезидента Тип порушення
1 ОБ'ЄДНАННЯ "ДОНЕЦЬКПРОДТОРГ" ДОНЕЦЬКА М. ДОНЕЦЬК, ВУЛ. ПОСТИШЕВА, 117 0021950711 400,2 0 "BELTORA LLC" США, ARKANSAS, SUITE 402 F SPRIING CENTRAL, AVE 835 Ст. 2 Закону України "Про зовнiшньо-
економiчну дiяльнiсть",
ст. 6 Закону України "Про податок на додану вартiсть".

 

Начальник вiддiлу контролю за зовнiшньоекономiчною дiяльнiстю О. Жижко

Головне меню

  • Головна
  • Програмне забезпечення
  • Завантаження
  • Форум
  • Курси валют

Навігатор ЗЕД

  • База документів
  • Каталог документів
  • Добірка документів
  • Українська класифікація товарів ЗЕД
  • Єдиний список товарів подвійного використання
  • Класифікаційні рішення ДМСУ
  • Середня розрахункова вартість товарів згідно УКТЗЕД
  • Довідка по товару УКТЗЕД
  • Митний калькулятор
  • Митний калькулятор для громадян (М16)
  • Розрахунок імпорта автомобіля

Інформаційна підтримка

  • Електронне декларування
  • NCTS Фаза 5
  • Єдине вікно для міжнародної торгівлі
  • Час очікування в пунктах пропуску
  • Перевірити ВМД
  • Митний кодекс України
  • Кодекси України
  • Довідкові матеріали
  • Архів новин
  • Обговорення законопроектів
  • Віддалений контроль ВМД
  • Перелік тестових завдань
  • Поширені питання
  • Реклама на сайті

Дошка оголошень

Пропонуємо послуги:
  • Митний брокер мп Ковель 0679537199 - супровід та всі види оформлення
Copyright © 2025 НТФ «Інтес» Всі права збережено.
Підтримка: support@qdpro.com.ua