Перейти к основному содержанию

  • УКР
  • РУС

 logo

Вторник, Июль 29, 2025 - 19:21
  • Главная
  • Программное обеспечение
  • Загрузка
  • Форум
  • Курсы валют
  • Единое окно для международной торговли
  • Партнеры
  • О компании
  • Контакты

Вы здесь

Главная

МIНIСТЕРСТВО ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНА ЕКОЛОГIЧНА IНСПЕКЦIЯ В МIСТI КИЄВI

НАКАЗ

вiд 18 липня 2007 року N 26


Про розмiри плати за надання послуг з метою забезпечення належного контролю у сферi охорони навколишнього природного середовища

     З метою виконання Положення про Мiнiстерство охорони навколишнього природного середовища України, затвердженого Указом Президента України вiд 27 грудня 2005 року N 1842/2005, пункту 2 постанови Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 26 жовтня 2001 року N 1430 "Про затвердження перелiку платних послуг екологiчного характеру, якi можуть надаватися територiальними органами Мiнiстерства екологiї та природних ресурсiв", наказу Мiнiстерства екологiї та природних ресурсiв України, Мiнiстерства економiки та з питань європейської iнтеграцiї України вiд 15 березня 2002 року N 110/73, зареєстрованого в Мiнiстерствi юстицiї України 1 квiтня 2002 року за N 323/6611, "Про затвердження розмiрiв плати за надання послуг територiальними органами Мiнiстерства екологiї та природних ресурсiв України", доручення Державної екологiчної iнспекцiї вiд 2 липня 2007 року N 3/1-1/1564/2-3 щодо забезпечення належного контролю у сферi охорони навколишнього природного середовища, зокрема, в пунктах пропуску через державний кордон України та у зонi дiяльностi митниць та на виконання розпорядження Державної екологiчної iнспекцiї в м. Києвi вiд 12 липня 2007 року N 4 стосовно екологiчного контролю i радiацiйної безпеки наказую:

     1. Керiвникам структурних пiдроздiлiв Державної екологiчної iнспекцiї в м. Києвi посилити контроль у сферi охорони навколишнього природного середовища.

     2. Керiвникам структурних пiдроздiлiв при здiйсненнi своєї дiяльностi стосовно забезпечення посилення контролю у сферi охорони навколишнього природного середовища надавати послуги платного характеру.

     3. При наданнi послуг структурними пiдроздiлами Державної екологiчної iнспекцiї в м. Києвi керуватись наказом Мiнiстерства екологiї та природних ресурсiв України, Мiнiстерства економiки та з питань європейської iнтеграцiї України вiд 15 березня 2002 року N 110/73, де передбачаються розмiри плати за надання територiальними органами Мiнiстерства екологiї та природних ресурсiв.

     4. Довести до вiдома всiх державних iнспекторiв з охорони навколишнього природного середовища в м. Києвi, Державної екологiчної iнспекцiї в м. Києвi про персональну вiдповiдальнiсть за дотриманням вимог даного наказу.

     5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника начальника Державної екологiчної iнспекцiї в м. Києвi Мiщенка О. В.

Начальник М. Вiтязь

Основное меню

  • Главная
  • Программное обеспечение
  • Загрузка
  • Форум
  • Курсы валют

Навигатор ВЭД

  • База документов
  • Каталог документов
  • Подборка документов
  • Украинская классификация товаров ВЭД
  • Единый список товаров двойного назначения
  • Классификационные решения ГТСУ
  • Средняя расчетная стоимость товаров согласно УКТВЭД
  • Справка по товару УКТВЭД
  • Таможенный калькулятор
  • Таможенный калькулятор для граждан (M16)
  • Расчет импорта автомобиля

Информационная поддержка

  • Электронное декларирование
  • NCTS Фаза 5
  • Единое окно для международной торговли
  • Время ожидания в пунктах пропуска
  • Проверить ГТД
  • Таможенный кодекс Украины
  • Кодексы Украины
  • Справочные материалы
  • Архив новостей
  • Обсуждение законопроектов
  • Удаленный контроль ГТД
  • Перечень тестовых заданий
  • Часто задаваемые вопросы
  • Реклама на сайте
Copyright © 2025 НТФ «Интес» Все права сохранены.
Поддержка: support@qdpro.com.ua