Перейти к основному содержанию

  • УКР
  • РУС

 logo

Четверг, Июль 17, 2025 - 17:31
  • Главная
  • Программное обеспечение
  • Загрузка
  • Форум
  • Курсы валют
  • Единое окно для международной торговли
  • Партнеры
  • О компании
  • Контакты

Вы здесь

Главная

МIЖВIДОМЧА КОМIСIЯ З МIЖНАРОДНОЇ ТОРГIВЛI

ПОВIДОМЛЕННЯ

Про продовження дiї антидемпiнгових заходiв щодо iмпорту в Україну ламп розжарювання електричних загального призначення походженням з Китайської Народної Республiки

     Вiдповiдно до Закону України "Про захист нацiонального товаровиробника вiд демпiнгового iмпорту" (далi - Закон) за вимогою приватного акцiонерного товариства "Львiвський електроламповий завод "IСКРА" (далi - Заявник), рiшенням Мiжвiдомчої комiсiї з мiжнародної торгiвлi (далi - Комiсiя) вiд 26.08.2024 N АД-567/2024/441-01 порушено перегляд антидемпiнгових заходiв щодо iмпорту в Україну ламп електричних походженням з Китайської Народної Республiки у зв'язку iз закiнченням строку їх застосування (далi - перегляд).

     Товар, що є об'єктом перегляду, має такий опис: лампи розжарювання електричнi загального призначення потужнiстю не бiльш як 200 Вт та напругою понад 100 В, якi класифiкуються згiдно з УКТ ЗЕД за кодом 8539 22 90 10.

     Перiод дослiдження: 01.01.2021 - 31.06.2024.

     Перiод перегляду: 01.07.2023 - 31.06.2024.

     Вiдповiдно до Закону Комiсiя розглянула поданi Мiнiстерством економiки України (далi - Мiнекономiки) матерiали та звiт про результати проведення перегляду. За результатами їх розгляду Комiсiя встановила:

     Заявник є належним нацiональним товаровиробником;

     товар, який виробляється нацiональним товаровиробником, у розумiннi пункту 26 статтi 1 Закону є подiбним до товару, що є об'єктом перегляду;

     у перiод дослiдження iмпорт в Україну товару, що є об'єктом перегляду, походженням з Китайської Народної Республiки здiйснювався за демпiнговими цiнами;

     внаслiдок застосування антидемпiнгових заходiв щодо iмпорту в Україну ламп розжарювання електричних загального призначення походженням з Китайської Народної Республiки вiдбулось часткове усунення шкоди, заподiяної нацiональному товаровиробнику демпiнговим iмпортом;

     становище експортерiв та економiчнi умови є такими, за яких не виключається ймовiрнiсть виникнення нових видiв демпiнгу, що заподiюватиме шкоду нацiональному товаровиробниковi, що пiдтверджується наступним:

     - iнформацiя щодо експортних цiн товару, що є об'єктом перегляду, походженням з Китайської Народної Республiки у третi країни свiдчить про високу ймовiрнiсть використання китайськими виробниками та експортерами практики недобросовiсної конкуренцiї на таких ринках, а саме реалiзацiї товару, що є об'єктом перегляду, за демпiнговими цiнами.

     - Китайська Народна Республiка має значний обсяг невикористаних потужностей з виробництва товару, що є об'єктом перегляду, який перевищував обсяг споживання подiбного товару в Українi;

     припинення застосування антидемпiнгових заходiв щодо iмпорту в Україну ламп розжарювання електричних загального призначення походженням з Китайської Народної Республiки ймовiрно спричинить поновлення дiї демпiнгу та заподiяння шкоди;

     продовження дiї антидемпiнгових заходiв щодо iмпорту в Україну ламп розжарювання електричних загального призначення походженням з Китайської Народної Республiки вiдповiдає нацiональним iнтересам України.

     Беручи до уваги зазначене та керуючись положеннями статей 18 i 19 Закону, Комiсiя прийняла рiшення вiд 07.07.2025 N АД-585/2025/441-01 "Про продовження дiї антидемпiнгових заходiв щодо iмпорту в Україну ламп розжарювання електричних загального призначення походженням з Китайської Народної Республiки", згiдно з яким вирiшила продовжити строком на п'ять рокiв дiю антидемпiнгових заходiв щодо iмпорту в Україну ламп розжарювання електричних загального призначення походженням з Китайської Народної Республiки, застосованих згiдно з рiшенням Комiсiї вiд 14.07.2006 N АД-137/2006/143-36.

     Рiшення Комiсiї вiд 07.07.2025 N АД-585/2025/441-01, набирає чинностi з дня опублiкування цього повiдомлення.

Основное меню

  • Главная
  • Программное обеспечение
  • Загрузка
  • Форум
  • Курсы валют

Навигатор ВЭД

  • База документов
  • Каталог документов
  • Подборка документов
  • Украинская классификация товаров ВЭД
  • Единый список товаров двойного назначения
  • Классификационные решения ГТСУ
  • Средняя расчетная стоимость товаров согласно УКТВЭД
  • Справка по товару УКТВЭД
  • Таможенный калькулятор
  • Таможенный калькулятор для граждан (M16)
  • Расчет импорта автомобиля

Информационная поддержка

  • Электронное декларирование
  • NCTS Фаза 5
  • Единое окно для международной торговли
  • Время ожидания в пунктах пропуска
  • Проверить ГТД
  • Таможенный кодекс Украины
  • Кодексы Украины
  • Справочные материалы
  • Архив новостей
  • Обсуждение законопроектов
  • Удаленный контроль ГТД
  • Перечень тестовых заданий
  • Часто задаваемые вопросы
  • Реклама на сайте
Copyright © 2025 НТФ «Интес» Все права сохранены.
Поддержка: support@qdpro.com.ua