Перейти к основному содержанию

  • УКР
  • РУС

 logo

Воскресенье, Июнь 1, 2025 - 18:49
  • Главная
  • Программное обеспечение
  • Загрузка
  • Форум
  • Курсы валют
  • Единое окно для международной торговли
  • Партнеры
  • О компании
  • Контакты

Вы здесь

Главная

КАБIНЕТ МIНIСТРIВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА
Київ

вiд 24 червня 2022 р. N 710


Про внесення змiн до Типової iнструкцiї про порядок ведення облiку, зберiгання, використання i знищення документiв та iнших матерiальних носiїв iнформацiї, що мiстять службову iнформацiю

     Кабiнет Мiнiстрiв України постановляє:

     Внести до Типової iнструкцiї про порядок ведення облiку, зберiгання, використання i знищення документiв та iнших матерiальних носiїв iнформацiї, що мiстять службову iнформацiю, затвердженої постановою Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 19 жовтня 2016 р. N 736 (Офiцiйний вiсник України, 2016 р., N 85, ст. 2783; 2021 р., N 56, ст. 3453), змiни, що додаються.

Прем'єр-мiнiстр України Д. ШМИГАЛЬ

Iнд. 35

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабiнету Мiнiстрiв України
вiд 24 червня 2022 р. N 710

ЗМIНИ,
що вносяться до Типової iнструкцiї про порядок ведення облiку, зберiгання, використання i знищення документiв та iнших матерiальних носiїв iнформацiї, що мiстять службову iнформацiю

     1. В абзацi першому пункту 13 слова i цифри "та ДСТУ 4163-2003" замiнити словами i цифрами "та ДСТУ 4163-2020".

     2. У пунктi 48 слова "власне iм'я та прiзвище" замiнити словами "прiзвище та власне iм'я", а слова "Петро Марченко" - словами "Марченко Петро".

     3. Пункт 96 доповнити абзацами такого змiсту:

     "В умовах особливого перiоду, що настає з моменту оголошення рiшення про мобiлiзацiю (крiм цiльової) або доведення його до виконавцiв стосовно прихованої мобiлiзацiї чи з моменту введення воєнного стану в Українi або в окремих її мiсцевостях та охоплює час мобiлiзацiї, воєнний час i частково вiдбудовний перiод пiсля закiнчення воєнних дiй, та у разi виникнення реальної загрози захоплення документiв, справ, видань, електронних носiїв iнформацiї з грифом "Для службового користування", а також неможливостi забезпечення їх вивезення в безпечнi мiсця вони знищуються способами, установленими абзацами першим та другим цього пункту.

     Рiшення про негайне знищення таких документiв, справ, видань, електронних носiїв iнформацiї приймає керiвник установи (особа, яка виконує його обов'язки), де вони зберiгаються, а за вiдсутностi з ним екстреного зв'язку - вiдповiдальна за їх зберiгання посадова особа.

     Факт знищення пiдтверджується актом про вилучення документiв i є пiдставою для внесення позначки про знищення документiв в облiковi форми.".

Основное меню

  • Главная
  • Программное обеспечение
  • Загрузка
  • Форум
  • Курсы валют

Навигатор ВЭД

  • База документов
  • Каталог документов
  • Подборка документов
  • Украинская классификация товаров ВЭД
  • Единый список товаров двойного назначения
  • Классификационные решения ГТСУ
  • Средняя расчетная стоимость товаров согласно УКТВЭД
  • Справка по товару УКТВЭД
  • Таможенный калькулятор
  • Таможенный калькулятор для граждан (M16)
  • Расчет импорта автомобиля

Информационная поддержка

  • Электронное декларирование
  • NCTS Фаза 5
  • Единое окно для международной торговли
  • Время ожидания в пунктах пропуска
  • Проверить ГТД
  • Таможенный кодекс Украины
  • Кодексы Украины
  • Справочные материалы
  • Архив новостей
  • Обсуждение законопроектов
  • Удаленный контроль ГТД
  • Перечень тестовых заданий
  • Часто задаваемые вопросы
  • Реклама на сайте
Copyright © 2025 НТФ «Интес» Все права сохранены.
Поддержка: support@qdpro.com.ua