Перейти к основному содержанию

  • УКР
  • РУС

 logo

Вторник, Май 20, 2025 - 14:24
  • Главная
  • Программное обеспечение
  • Загрузка
  • Форум
  • Курсы валют
  • Единое окно для международной торговли
  • Партнеры
  • О компании
  • Контакты

Вы здесь

Главная

ПРОТОКОЛ

про узгодження форми i реквiзитiв iнформацiї, що передається мiж Державною митною службою України та Федеральною митною службою Росiйської Федерацiї

     Державна митна служба України та Федеральна митна служба Росiйської Федерацiї, далi "Сторони",

     з метою виконання положень статтi 3 Протоколу мiж Державною митною службою України та Державним митним комiтетом Росiйської Федерацiї щодо методологiчної та iнформацiйної взаємодiї у сферi митної статистики зовнiшньої торгiвлi вiд 5 червня 2002 року,

     домовилися про таке:

Стаття 1

     На пiдставi даних митної статистики зовнiшньої торгiвлi, що надаються згiдно з Рiшенням Ради керiвникiв митних служб держав - учасниць Спiвдружностi Незалежних Держав вiд 16 березня 2000 року N 5.26, кожна з Сторiн проводить спiвставний аналiз i за його результатами визначає товарнi позицiї, щодо яких є розбiжностi в даних митної статистики i вiдносно яких необхiдний бiльш детальний аналiз з метою визначення причин таких розбiжностей.

Стаття 2

     Сторони у письмовiй формi обмiнюються результатами проведеного спiвставного аналiзу й окремо вказують тi товарнi позицiї, вiдносно яких необхiдна бiльш детальна iнформацiя для визначення причин розбiжностей у даних митної статистики зовнiшньої торгiвлi i (або) якi становлять найбiльший iнтерес для кожної iз Сторiн. Згiдно з Додатком 1 до цього Протоколу, iнформацiя формується Сторонами у форматi DBF-файлiв (далi - iнформацiя) i передається iншiй Сторонi прийнятним способом та погоджується в кожному окремому випадку вiдповiдними технiчними пiдроздiлами Сторiн.

     У разi потреби за письмовим запитом може бути надана додаткова iнформацiя.

Стаття 3

     З метою реалiзацiї положень цього Протоколу вся iнформацiя, запити та iншi документи надаються вiдповiдно до нацiонального законодавства держав Сторiн.

Стаття 4

     Сторони беруть на себе зобов'язання використовувати данi, про якi йде мова в статтi 2 цього Протоколу, виключно в митнiй сферi, якщо iнше не обумовлено додатково. Вони можуть передаватися або використовуватися для iнших цiлей тiльки з письмової згоди Сторони, яка передала iнформацiю.

     Iнформацiї, що передається, забезпечується Стороною, яка її одержала, такий же режим конфiденцiйностi, що iснує в її державi для власної iнформацiї аналогiчного характеру й змiсту згiдно з нацiональним законодавством.

     Вiдомостi, якi належать до державної таємницi вiдповiдно до законодавства держав Сторiн, у рамках цього Протоколу не надаються.

Стаття 5

     З метою реалiзацiї положень цього Протоколу, узгодження технiчних умов передачi даних та встановлення й пiдтримки безпосереднiх контактiв Сторони обмiнюються списками посадових осiб, уповноважених, в межах їх компетенцiї, на здiйснення прямих контактiв (Додаток 2 до цього Протоколу), а також адресами електронної пошти для передачi даних.

     Сторони будуть негайно повiдомляти одна одну про змiни в списках посадових осiб, а також про змiни в адресах електронної пошти.

Стаття 6

     Спори мiж Сторонами, що можуть виникнути пiд час реалiзацiї чи тлумачення положень цього Протоколу, будуть вирiшуватися шляхом консультацiй та переговорiв.

Стаття 7

     За взаємною згодою Сторiн до цього Протоколу можуть вноситися змiни та доповнення, що оформляються окремими протоколами, якi є його невiд'ємною частиною, i набувають чинностi згiдно з порядком, визначеним статтею 9 цього Протоколу.

Стаття 8

     Будь-яка Сторона може припинити дiю цього Протоколу, письмово повiдомивши про свiй намiр iншу Сторону.

     У цьому випадку Протокол припиняє свою дiю через шiсть мiсяцiв з дати отримання цього повiдомлення.

Стаття 9

     Цей Протокол набуває чинностi з дати його пiдписання i укладається на перiод дiї Протоколу мiж Державною митною службою України та Державним митним комiтетом Росiйської Федерацiї щодо методологiчної та iнформацiйної взаємодiї у сферi митної статистики зовнiшньої торгiвлi вiд 5 червня 2002 року.

     Вчинено в м. Санкт-Петербург 19 сiчня 2006 року в двох примiрниках, кожний українською та росiйською мовами, при цьому обидва тексти мають однакову силу.

За Державну митну службу України За Федеральну митну службу Росiйської Федерацiї

Основное меню

  • Главная
  • Программное обеспечение
  • Загрузка
  • Форум
  • Курсы валют

Навигатор ВЭД

  • База документов
  • Каталог документов
  • Подборка документов
  • Украинская классификация товаров ВЭД
  • Единый список товаров двойного назначения
  • Классификационные решения ГТСУ
  • Средняя расчетная стоимость товаров согласно УКТВЭД
  • Справка по товару УКТВЭД
  • Таможенный калькулятор
  • Таможенный калькулятор для граждан (M16)
  • Расчет импорта автомобиля

Информационная поддержка

  • Электронное декларирование
  • NCTS Фаза 5
  • Единое окно для международной торговли
  • Время ожидания в пунктах пропуска
  • Проверить ГТД
  • Таможенный кодекс Украины
  • Кодексы Украины
  • Справочные материалы
  • Архив новостей
  • Обсуждение законопроектов
  • Удаленный контроль ГТД
  • Перечень тестовых заданий
  • Часто задаваемые вопросы
  • Реклама на сайте

Доска объявлений

Предлагаем услуги:
  • Митний брокер мп Ковель 0679537199 - супровід та всі види оформлення
Copyright © 2025 НТФ «Интес» Все права сохранены.
Поддержка: support@qdpro.com.ua