Перейти к основному содержанию

  • УКР
  • РУС

 logo

Пятница, Июнь 6, 2025 - 09:28
  • Главная
  • Программное обеспечение
  • Загрузка
  • Форум
  • Курсы валют
  • Единое окно для международной торговли
  • Партнеры
  • О компании
  • Контакты

Вы здесь

Главная
Документ скасований: Наказ ДПАУ № 224 від 19.04.2011

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМIНIСТРАЦIЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

вiд 20 жовтня 2005 року N 462


Про затвердження форм довiдок щодо цiльового використання спирту етилового та журналу облiку погашення податкових векселiв

Зареєстровано
в Мiнiстерствi юстицiї України
2 листопада 2005 р. за N 1326/11606


     Вiдповiдно до статтi 3 Закону України "Про ставки акцизного збору на спирт етиловий та алкогольнi напої", Порядку випуску, обiгу та погашення податкових векселiв, авальованих банком (податкових розписок), що видаються пiдприємствами первинного виноробства до отримання з акцизного складу спирту етилового, який використовується ними для виготовлення виноградних, плодових та iнших виноматерiалiв i сусла, затвердженого постановою Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 23 серпня 2005 року N 796, статтi 8 Закону України "Про державну податкову службу в Українi" та з метою належної органiзацiї контролю за цiльовим використанням спирту етилового наказую:

     1. Затвердити такi форми:

     1.1. Довiдка про прогнозований обсяг потреби спирту етилового для виготовлення виноградних, плодових та iнших виноматерiалiв i сусла до податкового векселя, що додається.

     1.2. Довiдка векселедавця про цiльове використання спирту етилового, що додається.

     1.3. Журнал облiку погашення податкових векселiв, що додається.

     2. Департаменту з питань адмiнiстрування акцизного збору i контролю за виробництвом та обiгом пiдакцизних товарiв (Гончар I. М.) в установленому порядку подати цей наказ до Мiнiстерства юстицiї України для державної реєстрацiї.

     3. Департаменту масово-роз'яснювальної роботи (Косарчук В. П.) та Управлiнню iнформацiйної полiтики (Штолько О. В.) пiсля державної реєстрацiї цього наказу оприлюднити його на веб-сайтi ДПА України та в засобах масової iнформацiї.

     4. Скасувати наказ Державної податкової адмiнiстрацiї України вiд 17.03.2003 N 121 "Про затвердження форм довiдок щодо цiльового використання спирту етилового".

     5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови ДПА України Лекаря С. I.

Голова О. I. Кiрєєв
ПОГОДЖЕНО:
Голова Державного комiтету України з питань регуляторної полiтики та пiдприємництва А. В. Дашкевич
Мiнiстр фiнансiв України В. М. Пинзеник

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
наказом Державної податкової адмiнiстрацiї України
вiд 20 жовтня 2005 р. N 462
До органу державної податкової служби в  
(область, мiсто, район)

ДОВIДКА*
про прогнозований обсяг потреби спирту етилового для виготовлення виноградних, плодових та iнших виноматерiалiв i сусла до податкового векселя вiд "___" ____________ 200_ N _______

 
(найменування, мiсцезнаходження суб'єкта господарювання)
 
код за ЄДРПОУ
               
Iдентифiкацiйний номер
                   
  
N
з/п
Код продукцiї згiдно з УКТЗЕД Найменування продукцiї Об'ємна частка спирту етилового,
у вiдсотках
Вид спирту Прогнозо-
ваний обсяг виробництва продукцiї, л, дал
Потреба спирту, дал
у продукцiї, що буде пiдлягати розливу у виноматерiалах (вмiст спирту природного бродiння) яка потрiбна для виробництва готової продукцiї (доведення до необхiдної кондицiї виноматерiалiв (докрiплення))
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Керiвник
(суб'єкт господарювання)
   
(пiдпис) (прiзвище, iм'я, по батьковi)
Головний бухгалтер    
(пiдпис) (прiзвище, iм'я, по батьковi)
М. П.
Дата подання довiдки "___" ____________ 200_ року

___________
     * До кожного податкового векселя подається окрема довiдка.

Директор Департаменту з питань адмiнiстрування акцизного збору i контролю за виробництвом та обiгом пiдакцизних товарiв I. М. Гончар

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
наказом Державної податкової адмiнiстрацiї України
вiд 20 жовтня 2005 р. N 462
До органу державної податкової служби в  
(область, мiсто, район)

ДОВIДКА*
векселедавця про цiльове використання спирту етилового

 
(найменування, мiсцезнаходження суб'єкта господарювання)
 
код за ЄДРПОУ
               
Iдентифiкацiйний номер
                   
надає iнформацiю про напрями використання спирту етилового протягом  
(перiод, на який видано вексель)

днiв вiд дня авалювання податкового векселя (податкової розписки), який був взятий на облiк "___" ___________ 200  року, облiковий номер ________, реєстрацiйний номер бланка векселя _____________________
  

N
з/п
Код продукцiї згiдно з УКТЗЕД Найменування продукцiї Обсяг спирту, дал Сума акцизного збору, грн.
отримано використано за цiльовим призначенням1 визначена у векселi нарахована на обсяг спирту, використаного за цiльовим призначенням Сплачена2 пiдлягає погашенню
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Керiвник
(суб'єкт господарювання)
   
(пiдпис) (прiзвище, iм'я, по батьковi)
Головний бухгалтер    
(пiдпис) (прiзвище, iм'я, по батьковi)
М. П.
Погоджено3    
"___" ____________ 200_ року (пiдпис представника органу державної податкової служби на податковому посту) (прiзвище, iм'я, по батьковi)

___________
     * До кожного податкового векселя подається окрема довiдка.

     1 У графi "Обсяг спирту - використано за цiльовим призначенням" також зазначаються втрати спирту при транспортуваннi у межах норм та вiдображаються окремим рядком.

     2 У графi "Сума акцизного збору, сплачена" зазначається сума акцизного збору, сплачена векселедавцем або банком-авалiстом, у разi непiдтвердження цiльового використання спирту у встановленому порядку.

     3 Довiдка погоджується представником органу державної податкової служби на контрольному посту у разi, якщо наявнiсть контрольного поста на пiдприємствi передбачено чинним законодавством.

Директор Департаменту з питань адмiнiстрування акцизного збору i контролю за виробництвом та обiгом пiдакцизних товарiв I. М. Гончар

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
наказом Державної податкової адмiнiстрацiї України
вiд 20 жовтня 2005 р. N 462

ЖУРНАЛ
облiку погашення податкових векселiв

Облiковий номер Реєстрацiйний номер бланка векселя Дата Повне найменування та мiсцезнаходження векселедавця, код (номер) за ЄДРПОУ (ДРФО) Повне найменування та мiсцезнаходження банку-авалiста Розрахунковий обсяг спирту, на який видано податковий вексель, декалiтрiв Сума акцизного збору, грн. Вiдмiтка про повне погашення податкового векселя (дата, сума)
реєстрацiї видачi останнiй день погашення за векселем сплачена в рахунок погашення векселя (документ, що пiдтверджує сплату, його дата та номер) нарахована на обсяг спирту, використаного за цiльовим призначенням, та пiдтверджена у встановленому порядку (довiдка про цiльове використання спирту, дата, номер)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
  
Директор Департаменту з питань адмiнiстрування акцизного збору i контролю за виробництвом та обiгом пiдакцизних товарiв
I. М. Гончар

Основное меню

  • Главная
  • Программное обеспечение
  • Загрузка
  • Форум
  • Курсы валют

Навигатор ВЭД

  • База документов
  • Каталог документов
  • Подборка документов
  • Украинская классификация товаров ВЭД
  • Единый список товаров двойного назначения
  • Классификационные решения ГТСУ
  • Средняя расчетная стоимость товаров согласно УКТВЭД
  • Справка по товару УКТВЭД
  • Таможенный калькулятор
  • Таможенный калькулятор для граждан (M16)
  • Расчет импорта автомобиля

Информационная поддержка

  • Электронное декларирование
  • NCTS Фаза 5
  • Единое окно для международной торговли
  • Время ожидания в пунктах пропуска
  • Проверить ГТД
  • Таможенный кодекс Украины
  • Кодексы Украины
  • Справочные материалы
  • Архив новостей
  • Обсуждение законопроектов
  • Удаленный контроль ГТД
  • Перечень тестовых заданий
  • Часто задаваемые вопросы
  • Реклама на сайте
Copyright © 2025 НТФ «Интес» Все права сохранены.
Поддержка: support@qdpro.com.ua