Перейти к основному содержанию

  • УКР
  • РУС

 logo

Воскресенье, Май 18, 2025 - 13:35
  • Главная
  • Программное обеспечение
  • Загрузка
  • Форум
  • Курсы валют
  • Единое окно для международной торговли
  • Партнеры
  • О компании
  • Контакты

Вы здесь

Главная

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Н А К А З
м. Київ

01 серпня 2001 р. N 531


Про включення ТОВ "УТС" до реєстру пiдприємств, до яких пiд час здiйснення зовнiшньоекономiчної дiяльностi застосовується режим сприяння

     З метою сприяння зовнiшньоекономiчнiй дiяльностi вiтчизняних пiдприємств, що зарекомендували себе як добросовiснi суб'єкти господарювання, та враховуючи вiдповiднiсть ТОВ "УТС" критерiям, установленим наказом Держмитслужби, МЗЕЗторгу й ДПА вiд 07.07.99 N 411/488/357, зареєстрованим у Мiнiстерствi юстицiї України 22.07.99 за N 492/3785,

     Н А К А З У Ю:

     1. Включити ТОВ "УТС" (Київ, Повiтрянофлотський просп., 92А, код за ЄДРПОУ 30518220) до реєстру пiдприємств, до яких пiд час здiйснення зовнiшньоекономiчної дiяльностi застосовується режим сприяння вiдповiдно до постанови Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 14.04.99 N 593 "Про сприяння зовнiшньоекономiчнiй дiяльностi".

     2. Дозволити ТОВ "УТС", починаючи з 01.08.2001, здiйснювати iмпортнi операцiї без передбаченого постановами Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 23.01.97 N 52 та вiд 02.04.98 N 419 подання попередньої вантажної митної декларацiї на товари, визначенi цими постановами, а також при здiйсненнi транспортно-експедицiйної дiяльностi користуватися положеннями Порядку митного оформлення товарiв, що перемiщуються через митнi лiцензiйнi склади транспортних та транспортно-експедицiйних органiзацiй, затвердженого наказом Держмитслужби вiд 04.12.99 N 792 i зареєстрованого в Мiнiстерствi юстицiї 22.12.99 за N902/4195.

     3. Начальникам регiональних митниць, митниць забезпечити виконання цього наказу.

     4. Начальнику Київської регiональної митницi Симонову О.I. забезпечити контроль за дiяльнiстю зазначеного пiдприємства та щомiсяця iнформувати Управлiння статистики Держмитслужби про його вiдповiднiсть критерiям, визначеним наказом Держмитслужби, МЗЕЗторгу й ДПА вiд 07.07.99 N 411/488/357, зареєстрованим у Мiнiстерствi юстицiї 22.07.99 за N 495/3788.

     5. Начальнику Управлiння аналiзу, прогнозування та зв'язкiв з громадськiстю Козику Л.Г. забезпечити висвiтлення цього наказу в засобах масової iнформацiї.

     6. Контроль за виконанням наказу покласти на начальника Управлiння статистики Овдiєнко Н.Т.

В.о Голова Служби Ю.Соловков
ПОГОДЖЕНО
Мiнiстр економiки України О.Шлапак
Голова Державної податкової адмiнiстрацiї України М.Азаров

Основное меню

  • Главная
  • Программное обеспечение
  • Загрузка
  • Форум
  • Курсы валют

Навигатор ВЭД

  • База документов
  • Каталог документов
  • Подборка документов
  • Украинская классификация товаров ВЭД
  • Единый список товаров двойного назначения
  • Классификационные решения ГТСУ
  • Средняя расчетная стоимость товаров согласно УКТВЭД
  • Справка по товару УКТВЭД
  • Таможенный калькулятор
  • Таможенный калькулятор для граждан (M16)
  • Расчет импорта автомобиля

Информационная поддержка

  • Электронное декларирование
  • NCTS Фаза 5
  • Единое окно для международной торговли
  • Время ожидания в пунктах пропуска
  • Проверить ГТД
  • Таможенный кодекс Украины
  • Кодексы Украины
  • Справочные материалы
  • Архив новостей
  • Обсуждение законопроектов
  • Удаленный контроль ГТД
  • Перечень тестовых заданий
  • Часто задаваемые вопросы
  • Реклама на сайте

Доска объявлений

Предлагаем услуги:
  • Митний брокер мп Ковель 0679537199 - супровід та всі види оформлення
Copyright © 2025 НТФ «Интес» Все права сохранены.
Поддержка: support@qdpro.com.ua