КАБIНЕТ МIНIСТРIВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА
Київ

вiд 2 липня 2025 р. N 783


Про внесення змiни у додаток 6 до постанови Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 24 грудня 2024 р. N 1481

     Кабiнет Мiнiстрiв України постановляє:

     1. Внести у додаток 6 до постанови Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 24 грудня 2024 р. N 1481 "Про затвердження перелiкiв товарiв, експорт та iмпорт яких пiдлягає лiцензуванню, та квот на 2025 рiк" (Офiцiйний вiсник України, 2025 р., N 6, ст. 481) - iз змiнами, внесеними постановою Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 6 червня 2025 р. N 664, змiну, що додається.

     2. Ця постанова набирає чинностi з дня її опублiкування.

Прем'єр-мiнiстр України Д. ШМИГАЛЬ

Iнд. 67

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабiнету Мiнiстрiв України
вiд 2 липня 2025 р. N 783

ЗМIНА,
що вноситься у додаток 6 до постанови Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 24 грудня 2024 р. N 1481

     Пункт 1 примiток до додатка доповнити абзацами такого змiсту:

     "Режим лiцензування експорту не застосовується у разi здiйснення експорту суб'єктом зовнiшньоекономiчної дiяльностi, який одержав непреференцiйний сертифiкат про походження товару з України, виданий торгово-промисловою палатою в Українi на товари, що експортуються без застосування умов преференцiйної торгiвлi, передбачених Угодою про асоцiацiю мiж Україною, з однiєї сторони, та Європейським Союзом, Європейським спiвтовариством з атомної енергiї i їхнiми державами - членами, з iншої сторони, iз зазначенням вiдомостей про такий сертифiкат у митнiй декларацiї, заповненiй у звичайному порядку або у додатковiй декларацiї до спрощеної або перiодичної митних декларацiй в порядку, визначеному законодавством з питань митної справи (без подання оригiналу сертифiката митному органу).
     Про отримання зазначеного сертифiката та невикористання вiдповiдного режиму преференцiйної торгiвлi з державами - членами ЄС, експортер письмово iнформує Мiнекономiки.
     У разi коли пiсля або пiд час випуску у митний режим експорту партiї товару експортер звертається до митницi iз заявою про видачу сертифiката з перевезення (походження) товару EUR.1, такий сертифiкат видається за умови наявностi у експортера дiючої лiцензiї на експорт цiєї партiї товарiв.".

Copyright © 2025 НТФ «Интес»
Все права сохранены.