МIНIСТЕРСТВО ФIНАНСIВ УКРАЇНИ

НАКАЗ
м. Київ

18.08.2023 N 444


Про внесення змiн до наказу Мiнiстерства фiнансiв України вiд 28 липня 2023 року N 414

Зареєстровано
в Мiнiстерствi юстицiї України
22 серпня 2023 р. за N 1465/40521


     Вiдповiдно до абзацу одинадцятого пункту 13 Положення про державну реєстрацiю нормативно-правових актiв мiнiстерств, iнших органiв виконавчої влади, затвердженого постановою Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 28 грудня 1992 року N 731, наказую:

     1. У наказi Мiнiстерства фiнансiв України вiд 28 липня 2023 року N 414 "Про внесення змiн до деяких нормативно-правових актiв Мiнiстерства фiнансiв України", зареєстрованому в Мiнiстерствi юстицiї України 14 серпня 2023 року за N 1396/40452:

     у преамбулi цифри "381, 38" замiнити цифрами "38, 381";

     на сторiнцi 2 посерединi верхнього поля проставити нумерацiю "2".

     2. У Змiнах до деяких нормативно-правових актiв Мiнiстерства фiнансiв України, затверджених наказом Мiнiстерства фiнансiв України вiд 28 липня 2023 року N 414, зареєстрованих у Мiнiстерствi юстицiї України 14 серпня 2023 року за N 1396/40452:

     у пунктi 1:

     у пiдпунктi 1 слова "декларацiя акцизного податку", "декларацiя з акцизного податку" замiнити словами "ДЕКЛАРАЦIЯ АКЦИЗНОГО ПОДАТКУ", "Декларацiя з акцизного податку" вiдповiдно;

     в абзацi п'ятому пiдпункту 3 доповнити пiсля слiв "iм'я, прiзвище"" словом "вiдповiдно";

     у пунктi 2:

     пiдпункт 1 викласти в такiй редакцiї:

     "1) у заголовку та пунктi 1 роздiлу I слова "декларацiї акцизного податку", "Декларацiю акцизного податку" замiнити словами "декларацiї з акцизного податку", "Декларацiю з акцизного податку" вiдповiдно;";

     абзаци четвертий, п'ятий пiдпункту 2 об'єднати.

     У зв'язку з цим абзац шостий вважати абзацом п'ятим;

     в абзацi першому пункту 6 слова "акцизнiй накладної" замiнити словами "акцизнiй накладнiй";

     у пунктi 7 цифру "3" замiнити цифрою "1".

     3. Департаменту податкової полiтики Мiнiстерства фiнансiв України в установленому порядку забезпечити:

     подання цього наказу на державну реєстрацiю до Мiнiстерства юстицiї України;

     оприлюднення цього наказу.

     4. Цей наказ набирає чинностi з дня його офiцiйного опублiкування.

     5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Мiнiстра фiнансiв України Воробей С. I. та Голову Державної податкової служби України.

Мiнiстр Сергiй МАРЧЕНКО
Copyright © 2025 НТФ «Интес»
Все права сохранены.